Denge Tarım Kimdir?

1997 yılında kurulmuş ve günümüzde tarım sektöründe 3 grup şirketiyle faaliyetlerine devam eden bir biyoteknoloji şirketidir. Türkiye’de ilk mikrobiyal gübre ithalatı yapan ve faaliyetlerini titizlikle sürdüren şirketimiz zaman içerisinde Natural Bioplasma markalı mikrobiyal gübre satışı ile tarım sektörünün güçlü şirketleri arasındaki yerini almıştır.

 

Şirketimiz geçmişte Ar-Ge ve Biyoteknolojide yapmış olduğu yatırımların, günümüzde yenilikçi ve öncü firma vizyonunu yakalamamıza katkısı oldukça büyüktür. Bu yatırımlar sayesinde Mersin’de bölgesel gübre pazarlama ile başlayan faaliyetlerimiz, Japonya’dan Meksika’ya Polonya’dan Güney Afrika’ya kadar geniş bir alana yayılan küresel bir yolculuk haline geldi.

 

Özellikle bitki besleme konularında fark yaratan yenilikçi çözümlere odaklanan GreenTech ve Agrikey markalarımız MDT Denge Tarım’ın gülen yüzü olmuştur. Şirketimizin özel bitki besleme ürünlerinin yanı sıra biyoteknoloji, Ar-Ge ve tohum üretimim alanlarında da sektöre yön veren yatırımları bulunmaktadır.

 

MDT Denge Tarım olarak sektörde küresel güç olma yolunda ki başarımızda ekip arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları ve güçlü bayi ağımızın rolü büyüktür.